На перший погляд сімейні суперечки – це нескладна справа, яку вирішити дуже легко.

Сімейний адвокат

Але часто, громадяни України, виходячи з незнання законів Сімейного Кодексу, потрапляють в доволі неприємні ситуації, які вирішити непросто. В такому випадку варто звернутися до досвідченого спеціаліста, який не просто вирішить всі складнощі, але й збереже ваші нерви, час і гроші.

Зверніть увагу на те, що у випадку програшу справи, дуже складно домогтися якихось змін на свою користь, адже вищі інстанції, спираючись на закон, часто відмовляють в оцінці та прийомі нових доказів. Ось чому краще відразу звертатися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Крім того, саме сімейний адвокат стане вашим захисником і стежитиме за тим, щоб вас ніхто не обмежував у ваших правах.

Що входить в обов’язки сімейного адвоката? Юридичний представник допоможе вам правильно скласти або ж розірвати шлюбний договір, розділити справедливо майно, без суду, визначити або оспорити батьківство, визначити місце проживання малюка після розлучення, позбавити батьківських прав чоловіка (дружину), стягнути аліменти тощо. В обов’язки адвоката входить не тільки захист ваших прав, а й зібрання потрібних доказів, пояснення сценарію ваших дій в суді, консультування для подальших дій.

За даними статистики, більше половини розлучень супроводжується скандалами через матеріальні цінності. Як правило, всі сімейні суперечки виникають на ґрунті жадібності, тому розлучення і розподіл майна дуже загострюють ворожнечу між близькими людьми. Намагайтеся вирішувати подібні питання через фахівця. Адже сімейний адвокат розподіляє майно при розлученні найбільш сприятливим чином у судовому порядку або ж при добровільній згоді обох учасників.

Запам’ятайте, дуже багато в судовому процесі залежить від обраного вами адвоката. Адже сімейні справи - дуже специфічні і складні. Тому, вибираючи адвоката, надайте перевагу тому кандидату, який спеціалізується саме в цих питаннях. Правильний вибір збільшить ваші шанси на перемогу. Ми пропонуємо вам звернути увагу на нашу компанію «Довжук і Партнери». Наш досвідчений сімейний адвокат швидко вирішить всі проблеми, які вас турбували. З нами ви залишитесь задоволеними результатом!
Читать далее
 • (093) 872-90-36
 • (099) 287-88-08
 • (098) 082-21-91
 • (044) 383-40-51

цiлодобово, без вихiдних

Лічильник виграних справ: 338

Оберіть мову:

Україна, м. Київ,
вул. Вікентія Хвойки 21, офіс 113

Задати питання юристу

semeynye_spory.jpg

Сімейні суперечки

Кожній людині неприємно звертатись до суду для вирішення питань, які стосуються близької людини. Тому що ще вчора сумісно ділили усі радощі та негаразди, а сьогодні неможливо прийти до спільного займенника. Усе це називається «сімейні суперечки». У цих умовах представник адвокатської компанії повинен бути максимально делікатним, тому що у даній ситуації справа стосується спільного майна, дітей та взаємних почуттів.

Наша юридична компанія готова надати допомогу у даному напрямку, а саме:

·         Розірвання шлюбу;

·         Повне стягнення аліментів;

·         Поділ майна, позбавлення права власності;

·         Встановлення, позбавлення батьківства та батьківських прав;

·         Визначення умов проживання дітей;

·         Визначення порядку віддаленого проживання подружжя;

·         Підтримка та складання шлюбних контрактів та інше.

Питання, яке стосується розділу спільного майна, займає лідируючу позицію серед усіх звернень сімейних суперечок. Якщо перед шлюбом не було укладено шлюбного контракту, де с зроблено опис майна, то під час судового розгляду дуже складно знайти документи, які доводять власність родичів та як правило, займає дуже багато часу.

Також, слід відмітити, що під час сумісного проживання у цивільному шлюбі, необхідних документів, які можуть підтвердити право на майно, як правило немає. Під час судового розгляду дуже важко довести та непросто стягнути аліменти на дитину.

Звернення, які відносяться до сімейних питань, можна поділити на:

·         Складання шлюбного контракту;

·         Стягнення аліментів; 

·         Всиновлення, встановлення батьківських прав і т. ін.

Відгуки клиєнтів

Денис
Удивлены! Думали что оправдательные приговоры только в фильмах бывают и то - Американских. Громадная благодарность адвокату Довжуку Дмитрию Анатольевичу и адвокатессе Поповской Татьяне Владимировне. Это действительно профессионалы с Большой буквы. Дело в отношении нас было тщательно сфабриковано и тянулось три года! Соломенский райсуд лишил нас свободы на 5 (пять) лет по статье угон автомобиля. А...
П'ятниця, 06 жовтня 2017
Светлана
Адвокаты фирмы " Довжук и Партнеры" прошли все судебные инстанции по моему делу и выиграли. Честно сказать, после того как Оболонский районный суд, Апеляционный суд города Киева и Касационный Суд Украины отказали, я решила, что шансов не осталось. Но адвокаты были уверенны в нашей победе и благодаря их професиональной настойчивости Верховный Суд Украины принял позицию моих защитников и о...
Четвер, 06 квітня 2017
Николай
Ситуация случилась год назад. Днепровский суд города Киев вынес обвинительный приговор и осудил меня на три года лишения свободы. Знакомые посоветовали мне обратиться в данную адвокатскую фирму. Времени на раздумья у меня не было. Решился быстро и обратился за помощью к адвокату. Благодаря его работе мое дело пересмотрели и заменили приговор на три года условно. Огромное спасибо Вам от меня и моей...
Середа, 17 лютого 2016

Мы помогаем решить юридические вопросы и урегулировать правовые споры!

Оказываем профессиональную адвокатскую защиту и квалифицированную юридическую помощь.

Более пятнадцати лет мы защищаем права и представляем интересы наших клиентов.

В команду адвокатской фирмы в Киеве «Довжук и Партнеры» входят высококлассные юристы и профессиональные адвокаты.

Специализация  и долгосрочная юридическая практика наших адвокатов и юристов позволяет команде «Довжук и партнеры» быть среди лучших профессионалов на рынке юридических услуг.

Сотрудничество с экспертами, нотариусами, аудиторами, правозащитными организациями дает возможность комплексно подходить к решению юридических вопросов наших клиентов.

Предлагаем эффективное решение в правовых спорах и оптимальное решение юридических задач.

Основными принципами работы АБ «Довжук и Партнеры» является ответственная и открытая позиция в работе с нашими клиентами, предоставление качественной адвокатской защиты и юридической помощи.

Наша ценовая политика(цена услуги адвоката и юр услуги) имеет систему скидок и ориентирована на клиента.

На рынке юридических услуг компания «Довжук и партнеры» зарекомендовала себя успешной судебной практикой, длительными партнерскими отношениями и выигранными делами в судах Украины.

Юридическая практика и специализация адвокатов адвокатской фирмы «Довжук и партнеры»:

 1. Судебные споры;
 2. Страхование и кредитование;
 3. ДТП;
 4. Уголовные дела;
 5. Споры с банками (депозиты);
 6. Хозяйственные споры.

ПРЕДОСТАВЛЯЕМ:

 • полный спектр юридических услуг;
 • правовую помощь и сопровождение;
 • защиту адвоката.

ВАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА В РАБОТЕ С НАМИ:

 • Вы защищены от непредвиденных ситуаций и правовых последствий;
 • Вам предоставляется полный комплекс профессиональных услуг (включая юриста, эксперта, бухгалтера, страхового брокера, нотариуса и адвоката);
 • При необходимости наш специалист выезжает к Вам для предоставления юридической помощи, консультирования и сопровождения;
 • Вам предоставляется круглосуточная консультация по телефону горячей линии «Правовая поддержка» (044) 383-40-51.